BARRE, czyli wzmacnianie i spalanie.

To nowa, bezpieczna, ale wymagająca i pełna wdzięku odmiana fitness, przy barierkach baletowych. Jest to jedyny taki godzinny trening, w ciągu którego ćwiczymy do pełnego zmęczenia wszystkie partie mięśniowe.

Trening zawiera w sobie elementy jogi, pilates oraz COFNIJ CZAS i cardio. Podczas całego treningu wzmacniamy i rzeźbimy mięśnie, mocno rozciągamy całe ciało, przy czym spalamy mnóstwo kalorii (1 trening to spalone 400-500 kcal).

Trening działa zbawiennie nie tylko na nasze ciało, ale też na nasz umysł,  pozwala odnaleźć równowagę wewnętrzną i pewności siebie.

Cała tajemnica sukcesu treningu tkwi w minimalnych ruchach, utrzymujących mięśnie w stałym napięciu. Ćwiczenia opierają się głównie o izometrykę, każdy mięsień ćwiczymy do maksymalnego zmęczenia, angażując ciężko dostępne i najmniejsze partie mięśniowe, po czym następuje rozciągnięcie i rozluźnienie.

Trening ma zbawienny wpływ na naszą sylwetkę, wzmacnia mięśnie głębokie oraz  kręgosłup, który w dzisiejszych czasach jest mocno osłabiony, przez nasz siedzący tryb życia.

Wszystkie ćwiczenia są skonstruowane we współpracy z fizjoterapeutami, dzięki czemu są bezpieczne i odpowiednie dla każdej grupy wiekowej.

Ćwiczenia Barre to również świetna zabawa, ćwiczenia są przyjemne, ale przede wszystkim, bezpieczne i bardzo efektowne.

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project