Centrum Szkolenia

Podstawy  szkolenia w zakresie: Metodyka nauczania zajęć fitness.

Termin szkolenia: 04.01 – 14.02.2021r.

Szkolenie Meodyka nauczania zajęć fitness jest skierowane do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat budowania grupowych zajęć fitness lub poznać ich strukturę od podstaw. 

Program szkolenia obejmuje prawidłowy sposób budowania lekcji fitness, pracę z muzyką, naukę podstawowych kroków wykorzystywanych w zajęciach grupowych oraz ich nazewnictwo. Dodatkowo podczas szkolenia zapoznanasz się z bazą ćwiczeń wzmacniających, ich poprawną techniką oraz praktycznym wykorzystaniem podczas budowania lekcji wzmacniających. 

Szkolenie: Metody treningowe nogi i pośladki. – TRWAJĄ ZAPISY!!!

Termin szkolenia: 08.01 – 19.02.2021r.

Szkolenie Metody treningowe nogi i pośladki jest skierowane głównie do kobiet, jak i do wszystkich chcących zagłębić się w tematykę pracy tego sektora mięśniowego. 

Program szkolenia obejmuje naukę ćwiczeń wzmacniających dolne partie ciała (nogi i pośladki) oraz opanowanie ich techniki. Podczas poszczególnych modułów szkolenia poznasz przyrządy, kóre możesz wykorzystać w lekcjach wzmacniających nogi i pośladki oraz nauczysz się odpowiednio dobierać obciążenie wykorzystywanego sprzętu. Ponadto dowiesz się w jaki sposób motywować uczestników do pełnego zaangażowania w trening. Szkolenie obejmuje wykłady online z zakresu anatomii i fizjologii człowieka.

Szkolenie: Rowery indoor level one. – TRWAJĄ ZAPISY!!!

Termin szkolenia: 16.01 – 13.02.2021r.

Szkolenie Rowery indoor level one stanowi bazę do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem zajęć typu ROWERY INDOOR.

Podczas szkolenia poznasz metodykę prowadzenia profesjonalnych zajęć z indoor cyclingu, zasady układania różnorodnych lekcji oraz podstawy periodyzacji tego typu teningu. Nauczysz się samodzielnie układać profesjonalną muzykę, która sprawi, że każde Twoje zajęcia będą wyjątkowym wydarzeniem dla uczestników.

Na szkoleniu zostaną poruszone tematy takie jak: bezpieczeństwo i efektywność indoor cycling, heart rate training, zastosowanie muzyki, umiejętności instruktora, jak również anatomia, fizjologia, biomechanika, mind/body, filozofia i koncepcja indoor cyclingu.

Chcesz zdobyć umiejętności, które charakteryzują najlepszego trenera i cenionego eksperta w dziedzinie Indoor Cycling!? Wybierz szkolenie ROWERY INDOOR LEVEL ONE.

Szkolenie trwa 4 tygodnie – 8 zajęć praktycznych i 10 godzin teorii (zajęcia online).

Po ukończeniu SZKOLENIE ROWERY INDOOR PART ONE, można przystąpić do SZKOLENIA LEVEL TWO.

*(szkolenie planowane na luty 2021r., więcej szczegółów wkrótce)

 

Szkolenie: Latino Mix level 1 – NOWOŚĆ!

Termin szkolenia: 13.01 – 10.03.2021r.

Kurs Latino Mix jest dla osób, które chcą się zapoznać się z różnymi solowymi elementami najbardziej znanych tańców latino jak m.in. Salsy, Merengue, Cumbi i Reggaetonu oraz nauczyć się formuły budowania choreografii i zajęć tanecznych.

Jeśli chcesz wypróbować więcej niż jedną technikę na jednych zajęciach i lubisz uczyć się krótkich, widowiskowych układów, które potem możesz zatańczyć do każdego ulubionego utworu – zapisz się na kurs koniecznie!

*Każdy kurs trwa 8 tygodni, prawie 20 godzin zajęć praktycznych!
Taniec: solo
Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca. Bez ograniczeń wiekowych!

Po ukończeniu kursu jest możliwość przedłużenia o kolejny poziom.