Co to za trening?

Innowacyjna odmiana treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, podczas której poczujesz, że niemożliwe nie istnieje! Deep Work wykorzystuje ruchy życia codziennego, koncentrując się na zsynchronizowanej pracy całego ciała, jednocześnie wprowadzając elementy wytrzymałościowe.  Jest unikalnym treningiem siły i prędkości, połączonym z aspektem psychicznym.

Zajęcia Deep Work oparte są na wykorzystaniu energii pochodzącej z pięciu źródeł – ziemi, drewna, ognią, metalu oraz wody.
W praktyce rozkłada się to na specyficznie skonstruowaną strukturę zajęć, która po kolei uruchamia w naszym ciele każde z tych źródeł energetycznych, pozwalając w kulminacyjnym momencie przekroczyć granice własnych możliwości.

Deep Work to idealna alternatywa dla osób, które oczekują od treningu czegoś więcej – nie tylko poprawy wytrzymałości, czy wzmocnienia mięśni, ale przede wszystkim balansowania na granicy własnych możliwości. Dzięki innowacyjnemu programowi poprawisz kondycję, siłę mięśni, koordynację własnego ciała oraz zredukujesz ilość tkanki tłuszczowej.

Czego mogę się spodziewać podczas zajęć?

Zajęcia rozpoczynają się spokojną rozgrzewką, która wraz z upływem czasu pobudza nasze mięśnie, pozwalając im ostatecznie przejść do części głównej treningu, opartej na przyspieszeniach połączonych z ćwiczeniami koordynacyjnymi, statycznymi i statyczno – dynamicznymi. Lekcja kończy się rozluźniającym całe ciało i uspokajającym oddech relaksem.

Co da mi trening?

  • spalanie tkanki tłuszczowej
  • wysmuklanie sylwetki
  • poprawa kondycji i szybkości
  • wzmocnienie siły mięśni
  • poprawa gibkości ciała
  • praca z energią

Dla kogo?

  • średnio-zaawansowani i zaawansowani

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project