Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Brzuch, Uda i Pośladki
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)
Pilates
+ Brzuchy Karolina
08.30
(Tęczowa)
Sztangi
Kamila
08.30
(Słoneczna)
Booty Killer
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)

Pilates
+ Brzuchy Karolina
08.30
(Tęczowa)
Wake Up
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)
Rowery Indoor
Lady Cat
09.00
(Księżycowa)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)

Cofnij Czas
Karolina
10.30
(Tęczowa)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)
Cofnij Czas
Karolina
10.30
(Tęczowa)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)
Joga
Marta
10.30
(Słoneczna)
Pilates
Karolina
15.30
(Tęczowa)
Piłki
Lady Cat
15.30
(Słoneczna)
Cofnij Czas
Marta
17.00
(Tęczowa)

Wysmuklanie
Magda
17.00
(Słoneczna)
Trampoliny
Asia
17.30
(Słoneczna)
Cofnij Czas
Karolina
17.00
(Tęczowa)

Wysmuklanie
Magda
17.00
(Słoneczna)
Trening Obwodowy
Agata
17.30
(Tęczowa)

Cross Gym
Karolina
18.15
(Siłownia)

Rowery Indoor
Power Bike Agata
18.30
(Księżycowa)

Pump
Marta
18.30
(Słoneczna)

Brzuch + Stretching
Marta
19.30
(Tęczowa)

Zumba
Justyna
19.30
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Trening Kolarski
20.00
(Księżycowa)

Barre
Asia
20.30
(Tęczowa)

Trampoliny
+ Płaski Brzuch Asia
20.30
(Słoneczna)
Cofnij Czas
Marta
17.00
(Tęczowa)

6 Pak
Olimpia
17.45
(Słoneczna)

Wysmuklanie
Marta
18.00
(Słoneczna)

6 Pak
Olimpia
18.30
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Zumbastyczne Rowery Robert
19.00
(Księżycowa)

Booty Killer
Olimpia
19.00
(Słoneczna)

Pilates
+ Zdrowy Kręgosłup Marta
19.00
(Tęczowa)
Wysmuklanie
Magda
18.00
(Słoneczna)

Tabata
Karolina
18.15
(Tęczowa)

Rowery Indoor
Daga
18.30
(Księżycowa)

Zumba
Robert
19.00
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Power Bike Agata
19.30
(Księżycowa)

Joga
Marta
19.30
(Tęczowa)

Trampoliny
Asia
20.00
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Trening Kolarski
20.20
(Księżycowa)

Barre
Asia
20.45
(Tęczowa)

Lady Cat By Night
Karolina
21.00
(Słoneczna)
Booty Killer
18.00
(Słoneczna)

Bye Bye Celulit
Asia
18.30
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Zumbastyczne Rowery Robert
19.00
(Księżycowa)

Deep Work
Marta
19.15
(Tęczowa)

Zumba
Justyna
19.30
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Fast Bike Tomek
20.00
(Księżycowa)

Zdrowy Kręgosłup
Marta
20.30
(Słoneczna)
Spalanie
Karolina
18.00
(Tęczowa)

Wysmuklanie
Magda
18.00
(Słoneczna)

Pilates
Karolina
18.45
(Tęczowa)

Rowery Indoor
+ Brzuchy Daga
19.00
(Księżycowa)

Zumba
Robert
19.00
(Słoneczna)

Zumba
Basic Justyna
19.30
(Słoneczna)

Rowery Indoor
Black Track
20.00
(Księżycowa)

Joga
20.30
(Słoneczna)

Lady Cat By Night
Karolina
20.30
(Słoneczna)
Rowery Indoor
Fast Bike Tomek
20.00
(Księżycowa)

Zumba
Robert
20.00
(Słoneczna)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rowery Indoor
Lady Cat
09.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Daga
18.30
(Księżycowa)

Rowery Indoor
Power Bike Agata
19.30
(Księżycowa)

Rowery Indoor
Trening Kolarski
20.20
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Power Bike Agata
18.30
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Zumbastyczne Rowery Robert
19.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
+ Brzuchy Daga
19.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Zumbastyczne Rowery Robert
19.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Fast Bike Tomek
20.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Black Track
20.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Trening Kolarski
20.00
(Księżycowa)
Rowery Indoor
Fast Bike Tomek
20.00
(Księżycowa)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Brzuch, Uda i Pośladki
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)
Sztangi
Kamila
08.30
(Słoneczna)
Booty Killer
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)
Wake Up
Lady Cat
08.30
(Słoneczna)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)
Aktywne 9 Miesięcy
Lady Cat
10.00
(Słoneczna)
Joga
Marta
10.30
(Słoneczna)
Piłki
Lady Cat
15.30
(Słoneczna)
Wysmuklanie
Magda
17.00
(Słoneczna)
Trampoliny
Asia
17.30
(Słoneczna)
Wysmuklanie
Magda
17.00
(Słoneczna)
6 Pak
Olimpia
17.45
(Słoneczna)

Wysmuklanie
Marta
18.00
(Słoneczna)

6 Pak
Olimpia
18.30
(Słoneczna)

Booty Killer
Olimpia
19.00
(Słoneczna)
Wysmuklanie
Magda
18.00
(Słoneczna)
Booty Killer
18.00
(Słoneczna)

Bye Bye Celulit
Asia
18.30
(Słoneczna)

Zumba
Justyna
19.30
(Słoneczna)

Zdrowy Kręgosłup
Marta
20.30
(Słoneczna)
Wysmuklanie
Magda
18.00
(Słoneczna)
Pump
Marta
18.30
(Słoneczna)

Zumba
Justyna
19.30
(Słoneczna)

Trampoliny
+ Płaski Brzuch Asia
20.30
(Słoneczna)
Zumba
Robert
19.00
(Słoneczna)
Zumba
Robert
19.00
(Słoneczna)

Zumba
Basic Justyna
19.30
(Słoneczna)

Joga
20.30
(Słoneczna)

Lady Cat By Night
Karolina
20.30
(Słoneczna)
Trampoliny
Asia
20.00
(Słoneczna)
Zumba
Robert
20.00
(Słoneczna)
Lady Cat By Night
Karolina
21.00
(Słoneczna)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Pilates
+ Brzuchy Karolina
08.30
(Tęczowa)
Pilates
+ Brzuchy Karolina
08.30
(Tęczowa)
Cofnij Czas
Karolina
10.30
(Tęczowa)
Cofnij Czas
Karolina
10.30
(Tęczowa)
Pilates
Karolina
15.30
(Tęczowa)
Cofnij Czas
Marta
17.00
(Tęczowa)
Cofnij Czas
Karolina
17.00
(Tęczowa)
Trening Obwodowy
Agata
17.30
(Tęczowa)
Cofnij Czas
Marta
17.00
(Tęczowa)
Tabata
Karolina
18.15
(Tęczowa)

Joga
Marta
19.30
(Tęczowa)

Barre
Asia
20.45
(Tęczowa)
Spalanie
Karolina
18.00
(Tęczowa)

Pilates
Karolina
18.45
(Tęczowa)
Deep Work
Marta
19.15
(Tęczowa)
Brzuch + Stretching
Marta
19.30
(Tęczowa)

Barre
Asia
20.30
(Tęczowa)
Pilates
+ Zdrowy Kręgosłup Marta
19.00
(Tęczowa)

Poniedziałek

Wtorek

  • Pilates
    08.30 - 09.30
  • Deep Work
    19.15 - 20.15

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Cross Gym
Karolina
18.15
(Siłownia)

Czwartek

  • Cross Gym
    18.15 - 19.15

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project