Poniedziałek

  • BOOTY KILLER

    Kamila (sala Słoneczna)

  • KLUB AKTYWNA MAMA

    Kamila (sala słoneczna)

  • COFNIJ CZAS

    Karola (sala Tęczowa)

  • WYSMUKLANIE

    Magda (sala Słoneczna)

  • WYSMUKLANIE

    Magda (sala Słoneczna)

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Magda (sala Tęczowa)

  • SHAPE + PUPA

    Kamila (sala Słoneczna)

  • ROWERY

    Daga (sala księżycowa)

  • AEROBOX

    Karola (sala Tęczowa)

  • ZUMBA

    Justyna (sala Słoneczna)

  • TRENING OBWODOWY

    Dawid (siłownia)

  • ZDROWE CIAŁO

    Magda (sala Tęczowa)

  • JOGA

    Marta (sala Słoneczna)

Wtorek

  • SEXI RAMIONA I PŁASKI BRZUCH

    Karola (sala Słoneczna)

  • COFNIJ CZAS

    Marta (sala tęczowa)

  • TABATA

    Karola (sala Tęczowa)

  • BYEBYE CELLULITE

    Asia (sala Słoneczna)

  • ROWERY

    Kamila (sala księżycowa)

  • PILATES

    Karola (sala Tęczowa)

  • DEEP WORK

    Marta (sala Słoneczna)

  • STANIE NA RĘKACH

    Dawid (sala Tęczowa)

  • Power Bike

    Tomek (sala księżycowa)

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Marta (sala Tęczowa)

Środa

  • AEROBOX

    Karola (sala słoneczna)

  • KLUB AKTYWNA MAMA

    Kamila (sala słoneczna)

  • COFNIJ CZAS

    Karola (sala Tęczowa)

  • PERFECT BODY

    Kamila (sala Słoneczna)

  • METABOLIC TRENING

    Magda (sala Słoneczna)

  • METABOLIC TRENING

    Magda (sala Słoneczna)

  • ZUMBA

    Justyna (sala Słoneczna)

  • BOSKIE CIAŁO

    Kamila (sala tęczowa)

  • ROWERY

    Paweł (sala księżycowa)

  • JOGA

    Marta (sala Słoneczna)

  • BOSKIE CIAŁO

    Kamila (sala tęczowa)

Czwartek

  • SZTANGI

    Kamila (sala Słoneczna)

  • COFNIJ CZAS

    Marta (sala Tęczowa)

  • SHAPE + BRZUCH

    Kamila (sala Tęczowa)

  • ZUMBA

    Justyna (sala Słoneczna)

  • ROWERY

    Daga (sala księżycowa)

  • AEROBOX

    Karola (sala Tęczowa)

  • PUMPY

    Marta (sala Słoneczna)

  • Fast Bike

  • BRZUCH + STRETCHING

    Marta (sala Tęczowa)

Piątek

  • WAKE UP

    Kamila (sala Słoneczna)

  • KLUB AKTYWNA MAMA

    Kamila (sala słoneczna)

  • COFNIJ CZAS

    Olimpia (sala Słoneczna)

  • PILATES + ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Marta (sala słoneczna)

  • WYSMUKLANIE

    Marta

  • 6PACK

    Olimpia (sala Tęczowa)

  • PERFECT BODY

    + PUPA Olimpia (sala Słoneczna)

  • Power Bike

    Tomek (sala księżycowa)

  • ZWOLNIJ

    Olimpia

Sobota

  • ROWERY

    Kamila

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

    Dawid (sala tęczowa)

  • HIIT

    Kamila

  • AKROBATYKA

    UWAGA: Grupa do 10 lat Prowadzi: Dawid

  • AKROBATYKA

    UWAGA: Grupa powyżej 10 lat Prowadzi: Dawid

  • JOGA

    Marta (sala słoneczna)

  • STANIE NA RĘKACH

    Dawid (sala Tęczowa)