HIP-HOP TIK TOK – oferta dla dzieci i nastolatków – pierwsze DARMOWE zajęcia 11.03 (sobota)

TIK TOKerzy w Lady CAT

Street dance, hip-hop i tak zwane tik-tokowe ” trendy” już od Marca w fitness klubie przy ul. Roosvelta 48. 

      Lady Cat TO RODZINNY KKLUB FITNESS, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ AKTYWNOŚĆ DLA KAZDEJ GRUPY WIEKOWEJ OD JUNIORA – DZIECi:) PO SENIORA:)

FITNESS CLUB ZNANY Z TAKICH ZAJĘC JAK: spining, zumba, fitness, joga,pilates, siłownia z opieką trenerską czy rozbudowaną strefą wellness (sauna , grota solna), ostatną swoją ofertę poszerza o…TANIEC. Mamy już w ofercie Latino Solo dla kobiet, Taniec Towarzyski dla par oraz indywidualne lekcje Pierwszego Tańca. Widzimy jak dużym zainteresowaniem cieszy się ta oferta stąd pomysł na kolejne zajęcia – tym razem dla najmlodszych.

Od marca wprowadzamy autorskie zajęcia Hip-Hop Tik Tok Dance. Naszym zdaniem prawdziwa bomba. Mówi Kamila Jabłońska, właścicielka klubu.

      Hip-Hop to najpopularnejszy styl taneczny oparty na luzie w ciele, spontaniczności i dynamice. Można go zobaczyć w teledyskach najwiekszych gwiazd muzyki ale również w niezwykle popularnych ”trendach” i hiphopowych. Żywiołowa choreografia zawiera wyćwiczone z instruktorem kroki, ale zarazem pozwala na swobodną interpretację muzyki i freestyle. Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 9-15 lat. Nauka tańca prowadzona jest od podstaw. Taniec hip hop daje możliwość Twojemu dziecku uczęszczania w turniejach i pokazach tanecznych, które pomagają uzyskać pewność siebie oraz rozwinąć umiejętność zdrowej rywalizacji Uczymy dzieci kroków tanecznych, rytmiki oraz grupowych układów. Nagrywamy także teledyski i realizujemy projekty artystyczne. Za to Tik Tok to jedna z najpopularniejszych młodzieżowych aplikacji. Dzięki niej użytkownicy tworzą krótkie nagrania zmiksowane z popularną muzyką. W ten sposób powstaja w aplikacji teledyski, skecze czy układy taneczne, kto,re przyciągają cała rzeszę użyttkowników.

Dzięki aplikacji wielu młodych ludzi ma szansę zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne, aktorskie oraz popracować nad kreatywnością, a także po prostu dobrze się bawić przy kreatywnym montażu.

Na przygotowanych przez nas zajęciach dzieci i młodzież nie tylko poznają tajnika tańca, raz w miesiącu jeden trening przeznaczamy na nagrania ”trendów” oraz przybliżenie sztuki montażu. Dodaje Wiktor Brzeziński, autor zajęć i prowadzący.

DATA PIERWSZYCH, DARMOWYCH ZAJĘĆ DLA DZIECI: 11.03.2023 GODZ: 12.00 i 13.15

ZAPISY: 888 422 675 lub recepcja LadyCat