Masaż wibracyjny w LadyCat!

Zapraszamy na wibracyjny masaż misami dźwiękowymi, który za pomocą fal akustycznych pobudza do drgań tkanki całego ciała prowadząc do odprężenia, uwolnienia od napięć, usztywnień, blokad.
Proces odbywa się na wielu poziomach, tak aby każda komórka odnalazła swój pierwotny, stabilny porządek. Pochłonięcie przez ciało energii dźwięku lub wibracji powoduje pobudzenie sieci mechanoreceptów, z których sygnał dociera do mózgu, pobudzając między innymi twór siatkowaty odpowiedzialny za długotrwałe utrzymanie się skutków pobudzenia. Drgania rozchodzące się w ciele wpływają na poprawę ukrwienia i płyny ustrojowe ułatwiając usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspieszenie regeneracji tkanek.
Efekt piezoelektryczny, czyli mikroprądy mają istotny wpływ na zrost uszkodzonej kości. Poszczególne składowe wielotonu misy dźwiękowej w zależności od swej częstotliwości stymulować mogą poszczególne narządy i umożliwiają szybkie przejście mózgu ze stanu beta do alfa (relaksacyjnego)i dalej w kierunku theta (medytacyjnego).
Pracujemy na certyfikowanych misach dźwiękowych sygnowanych przez Instytut Petera Hessa ( noblisty zajmującego się terapią dźwiękiem).
Masaż dźwiękiem jest skuteczną metodą relaksacyjną, przywraca harmonię organizmu, daje fizyczne rozluźnienie, pozytywne nastawienie. Pomaga uwolnić się od stresu, napięć i blokad, od zmartwień i poczucia niepewności, pozwala zbudować nową, stabilną bazę dla rozwoju i uruchomienia procesu samouzdrawiania. 
Jednocześnie jest metodą nieinwazyjną, łagodną. 
Przeciwwskazania:
– kobiety w ciąży szczególnie w pierwszym trymestrze, 
-osoby z rozrusznikiem serca,
-osoby z tętniakiem mózgu. 
Masaż odbywa się w idealnych warunkach groty solnej, w wygodnym ubraniu w pozycji leżącej, trwa około 60 minut i jest przeprowadzony przez wykwalifikowaną masażystkę dźwiękiem według metody Petera Hessa.