Oferta ONLINE

Miałeś plany, aby od Nowego Roku zacząć przygodę z aktywnością fizyczną? Nie rezygnuj z nich! Zapoznaj się z naszą szeroką bazą oferty ONLINE.

Znajdziesz w niej m.in.:

 • porady żywieniowe – możliwość umówienia się na spotkanie osobiście lub w formie online – kontakt pod numerem 888422675 lub poprzez Messenger’a z Kamilą Jablońską,

 • programy treningowe (przygotowywane z myślą o wykonywaniu ich w warunkach domowych)  – możliwość umówienia się na spotkanie z trenerem osobiście lub w formie online – kontakt pod numerem 888422675 lub poprzez Messenger’a z Kamilą Jablońską,

 • treningi grupowe ONLINE za pośrednictwem platformy Facebook:

  1. Stawiasz pierwsze kroki podczas przygody z aktywnością fizyczną? Jesteś osobą początkującą? Wybierz opcję ONLINE BUDZIK. 
  BUDZIK to 28-dniowy program treningowy skierowany do osób, które chcą zacząć ćwiczyć regularnie lub utrzymać wypracowaną wcześniej regularność treningową. Program ten sprawdzi się u osób, które chcą zrzucić nadmierne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę, czy poprawić swoją kondycję, nie poświęcając przy tym dużo czasu. Treningi prowadzone są w formie online wykorzystując do tego platformę Facebook. Dzięki temu porę treningu dopasowujesz indywidualnie, co czyni je idealnym DLA KAŻDEGO, niezależnie od trybu życia i pracy.

  Czas, który musisz przeznaczyć na trening to tylko 15 minut każdego dnia!

  *Koszt: 69zł/28dni dostępu

  2. Jesteś osobą, która od dłuższego czasu jest aktywna fizycznie? Wybierz opcję ONLINE VIP. To grupa z najbardziej rozbudowaną bazą ćwiczeń. Treningi w grupie VIP prowadzą różni trenerzy Lady Cat Family Fitness & Wellness.

  Treningi na żywo odbywają się 5 razy w tygodniu. Jednak nie musisz być dostępny o konkretnej godzinie, aby go wykonać. Należąc do grupy, w każdej chwili możesz odtworzyć swój ulubiony trening ze swoim ulubionym trenerem!

  W ramach grupy online Vip możesz wypożyczyć sprzęt fitness, które pomoże urozmaicić Tobie treningi na grupie.

  *Koszt: 99zł/30dni dostępu

 • NOWOŚĆ – program Slim Belly at home!

  Jeżeli walczysz z oporną tkanką tłuszczową w okolicach brzucha, a do tego szukasz szybkich efektów treningowych – to opcja idealna dla Ciebie! 

  Już teraz możesz wypożyczyć pas wraz z pompą do własnego domu! 

  Gwarantujemy, że walka z nadprogramowymi kilogramami nigdy nie była tak przyjemna!

  Ceny rozpoczynają się już od 133zł.
  Szczegóły dostępne pod numerem klubowym 888422675 lub bezpośrednio u Kamili Jabłońskiej (poprzej aplikację Messenger).