Co to za trening?

Zajęcia fitness z użyciem sztangi o różnym obciążeniu, prowadzone w oparciu o specjalnie ułożony, unikalny PROGRAM TRENINGOWY, który efektywnie z tygodnia na tydzień zwiększa wytrzymałość mięśniową, siłę oraz przede wszystkim wysmukla i rzeźbi CAŁE CIAŁO.

Pracują nogi, pracują plecy, pracuje brzuch, biceps, triceps, klatka piersiowa, ramiona. Każda z tych partii się wzmacnia, nabiera siły, ale jednocześnie wysmukla. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form treningu, która od pewnego czasu z powodzeniem podbija cały świat.

Idealne dla osób, które lubią proste, ale za to konkretne i niebanalne treningi, wzbogacone ogromną dawką technik motywacyjnych, które gwarantują osiąganie wyników.

Czego mogę się spodziewać podczas zajęć?

Zajęcia rozpoczynają się prostą rozgrzewką, po której następują serie ćwiczeń po kolei wzmacniające poszczególne partie mięśniowe. Każda z nich wzmacniana jest na innym obciążeniu, dostosowanym do poziomu zaawansowania osoby ćwiczącej. Lekcja kończy się kompleksowym rozciąganiem wzmacnianych partii mięśniowych.

Co da mi trening?

  • wysmuklanie sylwetki
  • wzmocnienie siły mięśni
  • rzeźba mięśni

Dla kogo?

początkujący, średnio-zaawansowani i zaawansowani

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project