Sala jest klimatyzowana, odpowiednio naświetlona, lampy zsynchronizowane są z muzyka, co daje efekt niezapomnianych wrażeń. Gra światła i dźwięku budzi pozytywne emocje.

Indoor cycling jest programem kolarstwa halowego. Zajęcia prowadzone są na specjalnie skonstruowanym rowerze stacjonarnym o stabilnym stelażu. Forma ta pozwala uczestnikom zajęć kontrolować i indywidualnie dozować poziom zwiększenia oporu pedałowania. Indoor cycling nie powoduje obciążenia stawów i wiązadeł, natomiast doprowadza do wzmożonej pracy serca i płuc – jest to doskonały sposób na spalenie tkanki tłuszczowej.

Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów do oferty typowych zajęć na rowerach stacjonarnych dodaliśmy ZUMBASTYCZNE ROWERY – czyli zajęcia w rytm latynoskich hitów, wzbogaconych najnowszymi hitami z list przebojów, przy akompaniamencie których jedziemy i OGLĄDAMY TELEDYSKI!

 

Nic przyjemniejszego, nawet jeśli nie chce się Tobie pedałować, tak gorąca i porywająca muzyka doda Ci sił!

 

MOUNTAIN – na każdych zajęciach instruktor zabiera Was na inny kontynent, zdobywacie nowe szczyty, przygotuj się na wysiłek – efekt: duma ze zdobytych szczytów, stalowe nogi i pupa, parę centymetrów w górę.
Zajęcia dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.

 

MIX – trening łączący w sobie wszystkie elementy: dobrą zabawę, dużą intensywność i klasyczną lekcję treningu na rowerach stacjonarnych wzbogacony o element treningu klatki i ramion.

 

CLASSIC  – typowy klasyczny spinning, idealny na pierwszy raz by przekonać się na czym ta cała zabawa polega. Również bardzo dobry trening dla wytrawnych koneserów jazdy na rowerze.

 

BLACK TRACK – bardzo intensywny trening, dla zaawansowanych. Jeśli już trochę jeździsz na rowerze i masz ochotę się porządnie wypocić, odstresować i zmęczyć to ten trening jest właśnie dla Ciebie!! Czas trwania: 60minut, ilość wody – weź dwa razy więcej niż na zwykły trening.

 

TRENING KOLARSKI – Spinning w formie typowego treningu kolarskiego.
Realizujemy plan treningowy przygotowujący zawodników i amatorów do startów w sezonie 2018 w wyścigach kolarskich i maratonach MTB. Jest to też idealne przygotowanie do etapu kolarskiego dla osób startujących w zawodach triathlonowych.
Zajęcia prowadzi trener kolarstwa i triathlonu. Intensywność treningu dostosowujemy do zaawansowania sportowego zawodnika. Zapraszamy też wszystkich, którzy biorą udział w zawodach w innych dyscyplinach sportowych, a dla których ważne jest wzmocnienie wytrzymałości ogólnej i siły kończyn dolnych. Jazda na rowerze jest dla Was znakomitym środkiem treningowym.

 

Dlaczego warto uprawiać Indoor Cycling?

  • wsparcie układu krążenia
  • utrata wagi
  • ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała (głównie podniesienie pośladków i wysmuklenie ud)
  • możliwość spożytkowania energii
  • znaczne spalanie kalorii
  • wzrost wytrzymałości

 

Dla kogo?

  • zajęcia dla każdego

 

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project