Sala jest klimatyzowana, odpowiednio naświetlona, lampy zsynchronizowane są z muzyka, co daje efekt niezapomnianych wrażeń. Gra światła i dźwięku budzi pozytywne emocje.

Indoor cycling jest programem kolarstwa halowego. Zajęcia prowadzone są na specjalnie skonstruowanym rowerze stacjonarnym o stabilnym stelażu. Forma ta pozwala uczestnikom zajęć kontrolować i indywidualnie dozować poziom zwiększenia oporu pedałowania. Indoor cycling nie powoduje obciążenia stawów i wiązadeł, natomiast doprowadza do wzmożonej pracy serca i płuc – jest to doskonały sposób na spalenie tkanki tłuszczowej.

Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską.  

 

CLASSIC/INDOOR  – typowy klasyczny spinning, idealny na pierwszy raz by przekonać się na czym ta cała zabawa polega. Również bardzo dobry trening dla wytrawnych koneserów jazdy na rowerze.

 

BLACK TRACK – bardzo intensywny trening, dla zaawansowanych. Jeśli już trochę jeździsz na rowerze i masz ochotę się porządnie wypocić, odstresować i zmęczyć to ten trening jest właśnie dla Ciebie!! Czas trwania: 60minut, ilość wody – weź dwa razy więcej niż na zwykły trening.

 

TRENING KOLARSKI – Spinning w formie typowego treningu kolarskiego.
Realizujemy plan treningowy przygotowujący zawodników i amatorów do startów w wyścigach kolarskich i maratonach MTB. Jest to też idealne przygotowanie do etapu kolarskiego dla osób startujących w zawodach triathlonowych.
Zajęcia prowadzi trener kolarstwa i triathlonu. Intensywność treningu dostosowujemy do zaawansowania sportowego zawodnika. Zapraszamy też wszystkich, którzy biorą udział w zawodach w innych dyscyplinach sportowych, a dla których ważne jest wzmocnienie wytrzymałości ogólnej i siły kończyn dolnych. Jazda na rowerze jest dla Was znakomitym środkiem treningowym.

 

Dlaczego warto uprawiać Indoor Cycling?

  • wsparcie układu krążenia
  • utrata wagi
  • ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała (głównie podniesienie pośladków i wysmuklenie ud)
  • możliwość spożytkowania energii
  • znaczne spalanie kalorii
  • wzrost wytrzymałości

 

Dla kogo?

  • zajęcia dla każdego

 

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project