Każdy Klient Lady Cat Family Fitness & Wellness, a w szczególności Klient rozpoczynający przygodę może liczyć na opiekę oraz fachową poradę trenera.

Trenerzy pomogą ustalić przebieg treningu, właściwie dobiorą zestawy ćwiczeń, a także określą ich intensywność oraz częstotliwość, wszystko to w Naszym klubie jest BEZPŁATNE!

W Naszym obiekcie siłownia podzielona jest na kilka stref: cardio, maszyn siłowych, wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna.

Strefa cardio –  trening cardio to idealny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji. Polecany jest wszystkim osobom bez względu na wiek.

Każdy trening rozpoczynamy od rozgrzewki na jednej z kilkunastu stanowisk.

Do Państwa dyspozycji są m.in.: rowery poziome i pionowe, bieżnie, maszyny eliptyczne, amt, łyżwiarze,ergometry wioślarskie, stepery.

Strefa maszyn siłowych – zgromadziliśmy w niej sprzęt, który pozwoli Państwu wytrenować wszystkie grupy mięśniowe. Maszyny są znakomicie przystosowane do ćwiczeń wszystkich grup mięśniowych.

Strefa wolnych ciężarów – to miejsce dla osób, które chcą zrobić więcej, znają możliwości swojego organizmu, potrzebują indywidualnych ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Szeroka gama maszyn oraz obciążeń, zaczynając od ławeczek, stojaków, gryfów prostych i łamanych, hantli, suwnic na pewno zadowoli każdego zarówno silnego mężczyznę jak i filigranową kobietę.

Strefa ta pozwala w doskonałym stopniu zindywidualizować Twój trening, dobrać odpowiednie metody i narzędzia.

Strefa funkcjonalna – w Naszym klubie posiadamy strefę treningu funkcjonalnego, w której można samodzielnie przeprowadzić trening lub skorzystać z zajęć grupowych prowadzonych przez instruktora. Do Państwa dyzpozycji są m.in.: piłki lekarskie, kettelbells, trx, bosu, gumy oporowe, taśmy, worek bokserski.

Trening w tej strefie to doskonała alternatywa dla osób poszukujących nowych, ciekawych form aktywności i sposobów na poprawę swojego wyglądu i samopoczucia.

Dla wymagających wzbogaciliśmy treningi o „pakiet” zajęć w ramach treningu na siłowni – wszystko po to , by  każdy z Was ciągle mógł się rozwijać i podnosić swoje umiejętności, stawiać czoło nowym wyzwaniom: