REWOLUCYJNA METODA!

ROZWIĄZANIE DLA OSÓB Z PROBLEMAMI Z FIGURĄ W OKOLICY BRZUCHA I BIODER (bryczesy, celulit)!

Jest to również idealne rozwiązanie dla kobiet krótko po porodzie.

Pomimo zmian sposobu odżywiania i treningu wytrzymałościowego, jedynie w niewielkim stopniu możemy  zredukować obwód talii i bioder, ujędrnić , wygładzić skórę.

Przeprowadź prosty test: po treningu wytrzymałościowym przekonasz się, że całe ciało jest rozgrzane, tylko problemowe okolice (brzuch, uda) pozostają zimne. Skutek: w tych miejscach nie nastąpiło spalanie tłuszczu i tu na ratunek jest Slim Belly oraz Slim Legs.

Jak to działa?

Metoda Airpressure Bodyforming dzięki dwóm komorom powietrznym o zmiennym ucisku poprawia krążenie w problematycznych miejscach.

Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie. Znajdujące się tam komórki tłuszczowe są w ten sposób aktywowane, a tłuszcz transportowany do trenującego mięśnia i spalany jako paliwo. Dzięki takiemu sposobowi działania, redukcja tłuszczu jest sterowana w naturalny sposób: tłuszcz można stracić tylko tam , gdzie ciało jest dobrze ukrwione.

Slim Belly wspomaga krążenie w okolicy brzucha, Slim Legs w okolicach ud i pośladków, a tym samym spalanie tłuszczu odbywa się dokładnie tam gdzie tego chcesz.