SUPER TRENINGI ONLINE Z LADY CAT !:)

Witaj, zastanawiasz się co to takiego?:)

Super treningi online z Lady Cat to nic innego jak Twój klub w zasięgu…domu 🙂

Wszystko po to, by ten czas kwarantanny upłynął Tobie jak najszybciej, w zdrowiu, z Twoimi trenerami i przyjaciółmi z klubu.

Wzajemnie się motywujemy, wspieramy, wymieniamy przepisami, poradami żywieniowymi i nie tylko… 🙂

Dołącz do Nas!

Co składa się na treningi online:

Stworzyliśmy kilka grup, po to aby każdy mógł znaleźć idealne zajęcia dla siebie 🙂

  • Grupa online Vip – Ekspress do bikini – jest to grupa z najbardziej rozbudowaną bazą ćwiczeń, treningów z różnymi trenerami Lady Cat Family Fitness & Wellness.

Treningi na żywo odbywają się codziennie, jednak należąc do grupy, w każdej chwili możesz odtworzyć swój ulubiony trening ze swoim ulubionym trenerem!

W ramach grupy online Vip możesz wypożyczyć sprzęt fitness, które pomoże urozmaicić Tobie treningi na grupie.

*Koszt: 99zł/30dni dostępu

  • Grupa Super Start z Lady Cat – jest to grupa stworzona dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z Fitnessem, bądź miały bardzo długą przerwę w treningach.

Jeśli brakuje Tobie motywacji, by wytrwać w postanowieniu – „Od dzisiaj trenuję i jem zdrowo, będę fit” – tak grupa pomoże Tobie wytrwać, nawet nie spostrzeżesz się, kiedy staniesz się fit-świrusem 😛

*Koszt: 80zł/30dni dostępu

  • Grupa Aktywne9msc z Lady Cat – jest to grupa stworzona dla kobiet w ciąży i tych krótko po porodzie

Nasza trenerka – mama dwójki dzieci, prowadzi te zajęcia od 12 lat, więc nie musisz się bać, jesteś …pod najlepszą opieką.

Trening kobiet w ciąży pomaga przygotować się do porodu, zgodnie z zasadą „Do porodu trzeba przygotować się jak do maratonu”.

Podczas zajęć stosujemy techniki zaczerpnięte z podstaw aerobiku, pilatesu, jogi, skupiamy się na plecach i kręgosłupie, by dzięki ćwiczeniom zminimalizować bóle, które w późniejszych trymestrach ciąży dokuczają przyszłym mamuśkom.

*Koszt: 10zł/jednorazowa 'wejściówka’

 

WYBIERZ GRUPĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE! 🙂

 

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?      

 

Jeśli jesteś Klubowiczem Lady Cat z jeszcze aktywnym karnetem – chciałbyś go odrmozić 🙂

Pisz do Nas – 888422675, bądź kontaktuj się przez Messenger – Kamila Jabłońska, wówczas sprawdzimy na jakich warunkach i do kiedy możesz zostać dołączony do wybranej przez siebie grupy.

Jeśli już dawno Twój karnet stracił ważność, bądź chciałbyś dołączyć się do Nas należy uiścić opłatę na konto klubowe, za pojedyncze zajęcia, bądź wykupić karnet online w zależności do jakiej grupy chcesz przystąpić.

 

Szczegóły pod numerem telefonu 888422675– jeśli nie odbierzemy, napisz do Nas smsa, bądź na prywatnego Messenger’a – Kamila Jabłońska.

 

JEŚLI CHCIŁABYŚ WYPRÓBOWAĆ, CZY TAKI RODZAJ – zajęcia online – JEST DLA CIEBIE, MOŻESZ DOŁACZYĆ DO ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA ŻYWO NA NASZYM FACEBOOK’owym FANPAGE’u.

Dokładny grafik zajęć dostępny na stronie w aktualnościach, a także w zakładce GRAFIK

NIE ZWLEKAJ, TO JEST TWÓJ CZAS! TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, BY ZACZĄĆ DBAĆ O SWOJE ZDROWIE, O SIEBIE O SWOJE DOBRE SAMOPOCZUCIE 🙂

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! 🙂

LADY CAT TEAM <3