Co to za trening?

To trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie wyprostowanej, aktywnej sylwetki. To także poprawa ruchomości kręgosłupa w jego poszczególnych odcinkach, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, redukcja przykurczy mięśniowych i kształtowanie postaw przyjaznych kręgosłupowi.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, jak również równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe.

Lekcja obejmuje naukę utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała . Zajęcia zdrowy kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt, a przede wszystkim piłki rehabilitacyjne- duże fit ball.

Ponadto ZDROWY KRĘGOSŁUP to: – poprawa samopoczucia – redukcja bólu pleców i karku – wskazany dla osób o siedzącym trybie pracy.

Czego mogę spodziewać się podczas zajęć?

Zajęcia rozpoczynają się przygotowującą całe ciało do lekcji rozgrzewką, po której następują płynne przejścia do wybranych

Pozycji stojących, siedzących i leżących. Każda lekcja kończy się chwilą relaksu, podczas którego ciało i umysł oddają się całkowitemu odprężeniu.

Dla kogo?

To zajęcia przeznaczone nie tylko dla osób zmagających się z bólem pleców czy wadami postawy.

To zajęcia także dla wszystkich osób prowadzących siedzący tryb życia, z kontuzjami czy przeciążeniami. Jest to specjalny program ćwiczeń niwelujących bóle w obrębie kręgosłupa, przywracający równowagę napięć mięśniowych, przeznaczony dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

Co da mi trening Zdrowy kręgosłup?

  • poprawa gibkości
  • rozluźnienie nadmiernych napięć w obrębie kręgosłupa
  • równowagi
  • czucia głębokiego
  • odprężenie fizyczne i psychiczne
  • poprawa sprawności całego organizmu
  • wyrobienie nawyku prawidłowej postawy

Lady Cat Family Fitness & Wellness © 2019

Wykonanie Lux Project